Profil na Facebook

POLUB NAS

% SPECJALNE RABATY DLA SALONÓW I KLIENTÓW HURTOWYCH     |    DARMOWA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 500 ZŁ

Dwustronna Polerka do Paznokci KMF #80/100 Fiolet - 12 sztuk

bloczek KMF fiolet czarny - 12szt.jpg
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 54,00 zł 60,00 zł 54.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 60,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: KMF
Kod produktu: 15853/12

Opis

Dwustronny Bloczek polerka do paznokci Fiolet - 12 sztuk

Koreański profesjonalny 2-stronny bloczek do  wygładzania i matowienia powierzchni paznokci.
Mały i poręczny niezbędny do stylizacji paznokci. Doskonała jakość wykonania i trwałość uczynią Twoją pracę przyjemną.

Gradacja: #80/100 -  Doskonały do matowienia naturalnej płytki paznokcia oraz wygładzania nierówności powstałych przy nakładaniu masy żelowej lub akrylowej.

  • Miękki i elastyczny wykonany w taki sposób aby nie ranić skórek

 

Wymiary: 75mm x 35mm x 12mm

Kolor: Fiolet/Czarny

KMF Collection

Marka wywodząca się z Korei, która od lat wspiera salony kosmetyczne, dostarczając produkty oraz akcesoria, które łączą najwyższą jakość, dopracowany design i sprawdzone rozwiązania. Pilniki, cążki do paznokci, płyny czy lakiery hybrydowe to tylko niektóre narzędzia z bogatego portfolio producenta stworzone z myślą o profesjonalistach, którzy chcą pracować komfortowo i efektownie.

Dzięki szerokiej ofercie KMF wyposażenie salonów kosmetycznych staje się kompletne, nowoczesne i gotowe na wymagania najbardziej wymagających klientów.

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl